Romans o którym nie można zapomnieć

Historia o zakazanej miłości

Wydawnictwo Niegrzeczne książki wychodzi swoim czytelnikom naprzeciw, oferując im kolejną, wciągającą i niezwykłą opowieść o uczuciu gorącym i niedoskonałym. Perversion. Perwersja. Tom 1 od Tania Książka, autorstwa T.M Frazier jest przykładem historii o niebezpieczeństwie i ryzykownej grze jaką jest miłość. Pisarka stworzyła kolejny bestseller, który tym razem przeniesie nas do świata deprawacji i sprzeczności.

Książka do przeczytania w jedną noc

Historia zaczyna się, gdy główni bohaterowie Tristan i Emma Jean są nastolatkami, których dotychczasowe życie było pełne bólu i szarości. Oboje nie mają rodziny. Poznają się w dniu dość przełomowym, kiedy Tristan opuszcza dom dziecka, a ona w nim zostaje. Ich spotkanie jest obszyte niewytłumaczalną magią oraz silnymi emocjami. Jego nowa znajoma chciała podarować mu kota, aby zaopiekował się nim w swoim nowym domu. Okazało się, że przede wszystkim zależało jej na kradzieży jego portfela. Tristana to nie zraziło, wręcz odwrotnie. Jej obraz odcisnął znaczący ślad w jego sercu, a obojga połączyła delikatna, ale trwała nić więzi. Pozornie nieważne spotkanie wpłynęło znacząco na ich przyszłość. Po tym enigmatycznym początku, autorka przenosi nas do przyszłości. Co zaskakujące, życie Tristana i Emmy toczy się w tym samym mieście, które przepełnione jest brutalnością, ponieważ rządzą nim trzy gangi. Po pięciu latach, bohaterzy ponownie spotykają się, by dowiedzieć się, że są największymi wrogami. Dość przewrotne, prawda? To nie koniec zaskoczeń, wzruszeń i wciąż wzmagającego się napięcia.

Nieszablonowy romans

„Perwersja” wyróżnia się tym, że jest nieprzewidywalna, brakuje w niej tkliwości i wytworności, jaką spotyka się w typowych romansach. Rzeczywistość przedstawiona jest w sposób bezduszny, odarty ze wszelkich złudzeń. Bohaterowie mają wiele skaz, które są niemal nie do uleczenia. Każdy dzień w ich świecie jest walką o życie lub o kolejny dzień przepełniony ryzykiem. W tej książce, atmosfera maksymalnie gęstnieje, żeby później odpuścić jedynie na chwilę. Warto pamiętać, że w ciemności, zawsze musi się znaleźć choć mały promyk światła. Znajdziemy ją również w tej książce, natomiast nie będzie on tak oczywisty i banalny. Czy miłość okaże się jednych z nich? Dowiecie się po przeczytaniu tej fascynującej powieści. Pozycja ta jest pierwszą częścią cyklu “Perversion Trilogy”, więc na czytelników czekają kolejne emocjonujące opowieści o dalszych losach tych dwojga. Będzie to wir pełen namiętności i grozy, który nie pozostanie Wam obojętny i zapamiętacie go na długo. Wyjątkowy romans na długie, chłodne wieczory.