Miłość i jej najgorsze oblicza

Biorąc dzisiaj książki do ręki, czytelnik tak naprawdę sam nie wie, czego ma się spodziewać. Jest tego tak dużo, że ciężko opisać poszczególne książki. Ale to bardzo dobrze. Przynajmniej każdy czytelnik może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Wspaniałe emocje, wyrazistych bohaterów, akcję przyprawiającą o szybsze bicie serca. Jest tego naprawdę dużo. Wśród tych wszystkich książek kryje się najnowsza propozycja od T.M.Frazier pt. “Perversion. Perwersja. Tom 1” (https://www.taniaksiazka.pl/perversion-perwersja-tom-1-t-m-frazier-p-1452482.html).

Emocje w książkach

Jeżeli ktoś jeszcze nie czytał książek T.M.Frazier, to ma bardzo dużo do nadrobienia. Jej dzieła zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony czytelników – w szczególności, jeżeli mamy do czynienia z kobietami. “Mroczne pożądanie”, “King” – to jej najbardziej znane serie, które pomimo tego, że już od kilku lat znajdują się na rynku, wcale nie tracą na popularności. Oryginalny klimat, nieszablonowa fabuła i jeszcze wiele więcej – czytelnicy doskonale wiedzą, że od książek T.M. Frazier bardzo ciężko się oderwać. Czego można spodziewać się po najnowszej serii pt.”Perwersja”? Specjaliści twierdzą, że w jej najnowszej trylogii można znaleźć nawet elementy low fantasy.

Sztuczka i Ponury

Tristan i Emma, Ponury i Sztuczka – dwoje osób, które znalazło się po przeciwnych stronach barykady. Obydwoje wychowywali się w domu dziecka, chociaż nie znali się zbyt długo. Kiedy Tristan opuszczał dom dziecka w celu udania się do nowej rodziny, spotkał Emmę przy drzwiach. Dziewczyna chciała, aby do nowej rodziny wziął ze sobą biednego kotka. Był zdziwiony jej zachowaniem, w końcu się nie znali. Dopiero w drodze do nowego domu zrozumiał dlaczego dziewczyna tak się zachowywała. Wszystko przez to, że Emma okradła go z portfela. Tristan był bardzo zaskoczony tym, jak młodsza koleżanka go podeszła. To wydarzenie na długo utkwiło mu w pamięci. Nawet, jak został już najlepszym zabójcą Bractwa Bedlam, pamiętał o tej wyjątkowej dziewczynie. Jakie było jego zdziwienie, kiedy spotkał Emmę ponownie na swojej drodze. Od ich ostatniego spotkania minęło trochę czasu. Obydwoje byli w szoku, że trafili do rodzin, które są dla siebie najgorszymi wrogami. Ona została najlepszą złodziejką, a on mordował. Czy z tego mogło wyniknąć coś dobrego? Tristan i Emma wiedzą, że powinni oddalić się od siebie jak najszybciej, ale czy można sobie na coś takiego pozwolić, kiedy uczucia biorą górę? Z miłością nie da się wygrać, ale przecież nie można też wyprzeć się przynależności do mafijnej rodziny.