Mroczny romans

Miłość – o tym uczuciu można powiedzieć wiele. O tych emocjach, jakie towarzyszą miłości, można powiedzieć jeszcze więcej. A tak naprawdę to jeszcze więcej można o tym napisać, a temat i tak nigdy nie zostanie dobrze wyczerpany. Wielu autorów bazuje na miłości, pokazując ją z najróżniejszej strony. Nawet, jeżeli chodzi o mroczną stronę miłości. Jeżeli ktoś by chciał mieć do czynienia z taką książką, to powinien wybrać “Perversion. Perwersja. Tom 1” T.M.Frazier.

Autorka od zadań specjalnych

T.M.Frazier to autorka od zadań specjalnych, która jest już doskonale znana wszystkim czytelnikom. Trzeba przyznać, że jej książki zapewniają niesamowite emocje, a od kolejnych kartek poszczególnych powieści bardzo ciężko się oderwać. Jej seria “King” bardzo długo utrzymywała się na wysokich miejscach na listach bestsellerów. Do tego było jeszcze “Mroczne pożądanie”, które pozwoliło na poznanie nowych, wyjątkowych bohaterów. A jak to będzie w przypadku nowej serii “Perwersja”? Wielu specjalistów mówi, że autorka odeszła nieco od tego z czego dała się poznać, bazując na tematyce low fantasy? Czy tak jest naprawdę? Tego możemy dowiedzieć się sami. “Perversion. Perwersja. Tom 1” dostępny jest już dla wszystkich.

Po przeciwnych stronach barykady


Tristan na zawsze zapamiętał to spotkanie. Widział ją tylko raz, ale dziewczyna zrobiła na nim piorunujące wrażenie. Chłopak właśnie opuszczał dom dziecka i udawał się do swojej nowej rodziny. Emma była z tego powodu bardzo smutna i mocno płakała. A do tego jak go przytuliła. No i jeszcze chciała, aby wziął ze sobą kota, który mógłby mieć nowy dom. Dopiero w drodze, kiedy był już daleko od domu dziecka. Tristan zorientował się, że Emma…ukradła mu portfel! Tak, nie mógł wyjść ze zdumienia, że dał się tak podejść tej dziewczynie, aczkolwiek nie żywił do niej żadnej urazy. Obydwoje nie sądzili, że kiedykolwiek przyjdzie im jeszcze się spotkać. Ale doszło do tego. I to w jaki sposób. Tristan został zabójcą Bractwa Bedlam. Emma z kolei trafiła do domu, gdzie przeżyła prawdziwe piekło na ziemi. Okazuje się, że w ten oto sposób stała się ona najlepszą złodziejką wrogiej rodziny. Tristan i Emma stanęli po przeciwnych barykady. Los tak chciał, że obydwoje przynależeli do znienawidzonych przez siebie rodzin. Co to oznacza? Żadne z nich nie mogło myśleć o tym, aby być razem. Tylko, że obydwoje rozpoczęli jakąś dziwną, wspólną przygodę. Czuli do siebie wzajemne przyciąganie i pożądanie. Ale czy z tego mogło wyjść coś dobrego?